Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Asmens garums | 2.5 cm |
| Produkta veids | Naži |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 27.8 cm |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Papildus informācija | Garums: 278 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501983872 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: NAZIS TRAPECVEIDA SX6000