Produkta informācija
| Ražotājs | UNINAKS |
|---|---|
| Maisījuma tips | Remonta |
| Vielas/maisījuma pielietojums | Apdares darbiem, Betonēšanas darbiem, Mūrēšanas darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 20 kg |
| Darba temperatūra | 10 - 25 °C |
| Produkta veids | Sauss špakteļmasas maisījums |
| Zīmols | - |
| Maisījuma un ūdens attiecība | pēc instrukcijas |
| Patēriņš | 0.8 kg/m2 |
| Maisījuma sastāvs | špakteļmaisījums |
| Svītrkods | 502199811 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: NOB-ŠPAKTELE KAĻĶA LUBIPAHTEL 20KG