Produkta informācija
| Ražotājs | VEXEN |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP66 |
| Uzstādīšana | Virsapmetuma |
| Zīmols | - |
| Modelis | JB661565 |
| Garums | 15 cm |
| Platums | 15.5 cm |
| Augstums | 6.5 cm |
| Svītrkods | 502827028 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: NOZARKARBA IP66. V/A 150X115X65MM