OTA HAUSHALT PLAK SINT. SARU RJ3348 50MM
€1,19
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Platums | 50 mm |
| Sari | Sintētisks |
| Rokturis | Divu komponentu |
| Suka paredzēta | Darbam ar krāsām uz ūdens bāzes, Gruntēta |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Otas |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 235 mm |
| Biezums | 13 mm |
| Forma | Plakanais |
| Papildus informācija | Ota paredzēta darbam ar krāsām uz ūdens bāzes. Platums: 50 mm. Sari: sintētiski. Rokturis: divu komponentu. Daudzums: 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501798361 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: OTA HAUSHALT PLAK SINT. SARU RJ3348 50MM