Produkta informācija
| Ražotājs | BRENNENSTUHL |
|---|---|
| Ligzdu skaits | 8 ligzdas |
| Vada garums | 3 m |
| Spriegums | 230 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Jā |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | Brennenstuhl |
| Sērija | PREMIUM |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Vada tips | 3 x 1,5 mm² |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Drošības vārsti |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Svītrkods | 501735091 |
Izturīgas pagarinātāja kontaktligzdas, kas radītas, lai būtu labākās, un izgatavotas no īpaši izturīgas plastmasas. Elegants, gluds, ponad laika modes kaprīzēm, augstas kvalitātes dizains. Zemētas kontaktligzdas 45° leņķī, kas ir ideāli piemērotas leņķveida kontaktdakšām. Apgaismots divu polu IESLĒGŠANAS/IZSLĒGŠANAS drošības slēdzis. Ar iespēju uztīt kabeli ap sliedi glabāšanai. Ar praktisku pakarināšanas iespēju. Inovatīva montāžas koncepcija. Bērniem drošas kontaktligzdas.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PAGAR. 1955580100 3M 8V 3X1.5 PEL.