PAGARINĀTĀJS 1153300100 2M 6VIET MELNS
€7,25
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BRENNENSTUHL |
|---|---|
| Ligzdu skaits | 6 ligzdas |
| Vada garums | 2 m |
| Spriegums | 230 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Jā |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | Brennenstuhl |
| Sērija | COMFORT LINE |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Vada tips | 3 x 1,5 mm² |
| Krāsa | Melna krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Augstums: 43.00 cm. Garums: 6,00 cm. Svars: 0,561 kg. Platums: 6,50 cm. Lietošana: mājsaimniecība. Stiprinājuma veids: stiprinājums ar skrūvi. Kontaktligzdas izvietojums: 90 °. Aizsardzības pakāpe (IP): IP20 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502073083 |
- Elegants dizains.
- Ar plaši izvietotiem kontaktligzdas caurumiem, kas novietoti 90° leņķī.
- Vispiemērotākais lietošanai ar leņķa kontaktdakšām.
- Ar novatorisku, praktisku un vietu taupošu plakanu kontaktdakšu.
- Attālums starp kontaktligzdas caurumiem ļauj izmantot lielus lādētājus.
- Izgaismots 2 polu ieslēgšanas/izslēgšanas drošības slēdzis.
- Lieliska montāžas iespēja - skrūvju caurumi ērtai piestiprināšanai, piemēram, pie sienas.
- Bērniem drošas kontaktligzdas.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PAGARINĀTĀJS 1153300100 2M 6VIET MELNS