PAGARINĀTĀJS 4 ROZ.+2 USB 1.5M AURA LINE
€9,84
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | AURA LINE |
|---|---|
| Ligzdu skaits | 2USB, 4 ligzdas |
| Vada garums | 1.5 m |
| Spriegums | 240 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Nē |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | - |
| Jauda, W | 3680 |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Vada tips | 3 x 1,5 mm² |
| Krāsa | Balta krās., Pelēka krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | USB – 2,1 A / 5 V |
| Svītrkods | 502774771 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PAGARINĀTĀJS 4 ROZ.+2 USB 1.5M AURA LINE