Produkta informācija
| Ražotājs | SCHNEIDER ELECTRIC |
|---|---|
| Ligzdu skaits | 3 ligzdas |
| Vada garums | 1.5 m |
| Spriegums | 250 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Jā |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Vada tips | 3 x 1,5 mm² |
| Krāsa | Balta krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Francija |
| Svītrkods | 502055246 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PAGARINĀTĀJS SCHNEIDER 3VT 1,5M BALTS