PAPLĀKSNES DIN 440 D8 30X2 MM ZN 100 GAB
€4,06
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Paplāksnes tips | Vienkāršs |
| Pārklājums | Cinkots |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Standarts | DIN 125, DIN 440 |
| Produkta veids | Paplāksnes |
| Zīmols | Haushalt |
| Kolekcija | - |
| Iekšējais diametrs | 8 mm |
| Ārējais diametrs | 30 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Ar gumijas blīvi | Jā |
| Vienību skaits iepakojumā | 100 |
| Kaste satura iepakošanai | 10 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502225910 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PAPLĀKSNES DIN 440 D8 30X2 MM ZN 100 GAB