Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Paplāksnes tips | Kvadrāta |
| Pārklājums | Cinkots |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Standarts | DIN 436 |
| Produkta veids | Paplāksnes |
| Zīmols | Haushalt |
| Kolekcija | - |
| Iekšējais diametrs | 12 mm |
| Ārējais diametrs | 40 mm |
| Ar gumijas blīvi | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 6 |
| Kaste satura iepakošanai | 10 |
| Papildus informācija | Iekšējais diametrs: 12 mm. Ārējais diametrs: 40 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502040842 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PAPLĀKSNES DIN436 D12 ZN 6GAB