Produkta informācija
| Ražotājs | GRACE |
|---|---|
| Garums | 30 cm |
| Platums | 30 cm |
| Biezums | 0.3 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | PVC sienas panelis |
| Zīmols | Grace |
| Kolekcija | - |
| Modelis | TPWP564 |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsas nosaukums | Bēša krās. |
| Vienības iekļautas komplektā | 4 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.36 |
| Sedzamā platība | 0.09 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Papildus informācija | Pašlīmējošs sienas panelis. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502571303 |
Mozaīkas marmora 3D pašlīmējošā flīžu uzlīme ir viegls un pieejams veids, kā atsvaidzināt savu interjeru ar modernu, stilīgu izskatu. Paredzēta ātrai uzstādīšanai, tā ļauj pārveidot savu telpu bez instrumentiem, nekārtības vai profesionālas palīdzības.
Katrā iepakojumā ir 4 flīzes ar izmēriem 30 × 30 cm, kas izgatavotas no spēcīga un izturīga PVC (polivinilhlorīda). Ar 3 mm biezu 3D struktūru šīs flīzes nav plānas folijas uzlīmes – tām ir reāls dziļums un tekstūra, radot reālistisku mozaīkas marmora efektu.
Flīzes palīdz noslēpt nelielas sienu nepilnības un nelīdzenas virsmas, nodrošinot gludu un vizuāli pievilcīgu apdari. Pateicoties pašlīmējošajai pamatnei, uzstādīšana ir neticami vienkārša un laiku taupoša.
Izveidojiet modernu, mājīgu mājas vidi ātri un par zemām izmaksām.
Flīžu uzlīmes var izmantot:
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PĀRKLĀJUMS PVC TPWP564 30X30CM (4GAB)