Produkta informācija
| Ražotājs | GARDEN CENTER |
|---|---|
| Garums | 100 m |
| Platums | 3 m |
| Krāsa | Caurspīdīga krās. |
| Plēves veids | Universāls |
| Produkta veids | Plēves |
| Zīmols | Garden Center |
| Biezums, µm | 200 |
| Svars | 21 kg |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Svītrkods | 501754927 |
Atklājiet daudzpusīgo Garden Center caurspīdīgo plēvi – izturīgu polietilēna pārklājumu, kas paredzēts plašam projektu klāstam. Ar tās dāsnajiem izmēriem – 100 metru garumā un 3 metru platumā – šī universālā plēve nodrošina plašu pārklājumu gan dārzkopības, gan mājsaimniecības vajadzībām. Tās caurspīdīgā kvalitāte nodrošina izcilu gaismas caurlaidību, padarot to par ideālu izvēli, kur skaidrībai ir galvenā nozīme.
Izgatavota ar ievērojamu 200 mikronu biezumu, šī plēve nodrošina ievērojamu izturību un noturību pret dažādiem vides faktoriem. Šī robustā konstrukcija nodrošina, ka tā spēj izturēt prasīgākas lietojumprogrammas, vienlaikus nodrošinot uzticamu aizsardzību.
- Izmēri: 100 metri (garums) x 3 metri (platums)
- Biezums: 200 mikroni (µm), lai nodrošinātu uzlabotu izturību
- Krāsa: Caurspīdīga, ļaujot gaismai iziet cauri
- Tips: Universāla polietilēna (PE) plēve
- Zīmols: Garden Center
Šī caurspīdīgā plēve ir ļoti funkcionāla daudzos gadījumos. Dārzā tā kalpo kā lielisks segums siltumnīcām, palīdzot radīt kontrolētu vidi augu augšanai, vai kā aizsargkārta smalkiem augiem pret salu. Mājas uzlabošanas vai būvniecības darbos to var izmantot kā uzticamu putekļu barjeru remonta laikā, pagaidu mitruma barjeru vai mēbeļu un grīdu aizsardzībai no krāsas un gružiem.
Neatkarīgi no tā, vai vēlaties aizsargāt savu dārzu, vadīt DIY projektu vai vienkārši nepieciešams izturīgs caurspīdīgs pārklājums, Garden Center caurspīdīgā plēve nodrošina praktisku un efektīvu risinājumu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PLĒVE PE 3M 200MK CAURSP.