Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 26 cm |
| Darbības zonas platums | 12 cm |
| Darba daļu materiāls | Polistirols |
| Roktura materiāls | Plastmasas |
| Produkta veids | Rīvdēlis |
| Zīmols | Haushalt |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| TOP prece | Sausais špakteles maisījums Saint-Gobain Weber LR+, izlīdzinošs, 20 kg |
| Svītrkods | 502005323 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PLRĪVD 130X270 117 AR MĪKST ŠV