POLIAKRA VELTNIS BEZ ROKT 13CM/6MM OKKO
€0,49
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 130 mm |
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis bez roktura |
| Zīmols | Okko |
| Auduma biezums | 12 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 17.5 mm |
| Roktura diametrs | 6 mm |
| Krāsojama virsma | Gluds |
| Krāsas tips | Ūdens bāzes krāsām |
| Auduma sastāvs | Poliakrils, Poliamīds |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Garums: 130 mm. Diametrs: 29,5 mm. Materiāls: poliakrils, poliamīds. Daudzums 1 gab. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501823355 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: POLIAKRA VELTNIS BEZ ROKT 13CM/6MM OKKO