Produkta informācija
| Ražotājs | BRIKO |
|---|---|
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 2000 mm |
| Platums | 53 mm |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | - |
| Augstums | 53 mm |
| Biezums | 0.6 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 501747288 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PROFILS COKOLA AL 53MM 0,6 2M (20)