Produkta informācija
| Ražotājs | BRIKO |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 2400 mm |
| Platums | 10 mm |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | Briko |
| Augstums | 10 mm |
| Biezums | 0.1 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 501730933 |
Atklājiet Briko Plastmasas Profilu, kas ir būtiska sastāvdaļa plašam apdares un būvniecības darbu klāstam. Speciāli izstrādāts kā loga profils, šis daudzpusīgais apdares elements nodrošina tīru, profesionālu apdari dažādiem arhitektūras projektiem. Izgatavots no augstas kvalitātes plastmasas, tas piedāvā izcilu izturības un vieglas lietošanas kombināciju, padarot to par iecienītu izvēli gan profesionāliem celtniekiem, gan DIY entuziastiem.
Ar praktisku 2400 mm (2,4 metru) garumu un precīzu 10 mm x 10 mm šķērsgriezumu, šis Briko profils ir ideāli piemērots detalizētam darbam. Tā neitrālais tonis, kā redzams attēlā, nodrošina, ka tas nemanāmi iekļaujas dažādās interjera un eksterjera estētikās, neradot disonansi. Ražots Polijā, jūs varat uzticēties šī Briko produkta kvalitātei un ražošanas pieredzei.
- Izturīga plastmasas konstrukcija: Izgatavots no izturīgas plastmasas, nodrošinot ilgu kalpošanas laiku un izturību pret nodilumu.
- Ideāli izmēri: Ar 10 mm x 10 mm profilu un 2,4 m garumu, tas ir ideāli piemērots precīzai malu apdarei un apdares darbiem.
- Daudzpusīga pielietošana: Lieliski piemērots kā loga profils, spraugu blīvēšanai, malu aizsardzībai vai kā dekoratīva josla ap durvju rāmjiem un sienu savienojumiem.
- Viegli uzstādāms: Viegls un viegli griežams un uzstādāms, paātrinot projekta pabeigšanu.
Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot nevainojamu blīvējumu ap jaunu loga uzstādīšanu vai pievienot glītu, aizsargājošu malu mēbelei vai sienas panelim, Briko Plastmasas Profils to nodrošina. Tā specifiskais dizains nodrošina ciešu piegulēšanu, nodrošinot gan estētisku uzlabojumu, gan funkcionālu aizsardzību. Šis profils ir nenovērtējams palīgs ikvienam, kurš veic renovācijas, būvniecības vai radošus DIY projektus, piedāvājot gudru risinājumu, lai sasniegtu pulētus rezultātus.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PROFILS DEFORM. ŠUVĒM BRIKO 2,4M