PROFILS METĀLA NEOLAT 0.6 CW100/50 3.0M
€3,09
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 3000 mm |
| Platums | 100 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Skārda biezums | 0.6 mm |
| Profila veids | CW |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | - |
| Izmantošanas mērķis | Lokšņu stiprināšanai pie sienas |
| Svītrkods | 502301942 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PROFILS METĀLA NEOLAT 0.6 CW100/50 3.0M