PROFILS NOB.AKUST.PAN. ATĒNU OZ. KRĀSĀ
€3,94
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 2800000 mm |
| Platums | 28 mm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | Foge |
| Augstums | 21 mm |
| Krāsas nosaukums | Brūna krās., Ozola krās. |
| Papildus informācija | Paredzēts akustiskajam griestu panelim FOGE, preces kods 000101050237 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502676295 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PROFILS NOB.AKUST.PAN. ATĒNU OZ. KRĀSĀ