PROFILS PVC J-VEIDA 12.5 MM PAŠLĪM.2.5 M
€1,03
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BRIKO |
|---|---|
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 2500 mm |
| Platums | 12.5 mm |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | - |
| Augstums | 16 mm |
| Biezums | 3 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502647001 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PROFILS PVC J-VEIDA 12.5 MM PAŠLĪM.2.5 M