Produkta informācija
| Ražotājs | DeWALT |
|---|---|
| Jauda | 1250 W |
| Stiprinājuma vītne | 14 mm/M14 |
| Slīpēšanas diska diametrs | 180 mm |
| Produkta veids | Pulēšanas mašīnas |
| Zīmols | Dewalt |
| Modelis | DWP849X-QS |
| Svars | 3 kg |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 600-3500 |
| Regulējams rotācijas ātrums | Jā |
| Elektroapgāde | Elektriskā tīkla |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 500885565 |
ELEKTRISKAIS PULĒTĀJS DEWALT DWP849X-QS, 1250 W
- Gumijots pārnesumkārbas korpuss aizsargā pret materiālu bojājumiem un ļauj lietotājiem ar to labāk rīkoties.
- Mainīgs ātrums un ātruma izvēle ļauj regulēt ātrumu, kas ir individuāli pielāgots pielietojumam
- Nomaināms gaisa filtrs iespiež vilnas paliekas un rupjas daļiņas mašīnas iekšpusē.
- Nulles sprieguma slēdzis novērš nejaušu mašīnas iedarbināšanu pēc strāvas padeves pārtraukuma
- Gumijots rokturis labākai lietošanai lietošanas laikā
- Vārpstas fiksators ātrai disku nomaiņai
- Oglekļa birstes novērš kolektora bojājumus
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PULĒTĀJS DEWALT DWP849X-QS