Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Jauda | 1200 W |
| Stiprinājuma vītne | 14 mm/M14 |
| Slīpēšanas diska diametrs | 180 mm |
| Anti-vibrācijas rokturis | Nē |
| Produkta veids | Pulēšanas mašīnas |
| Zīmols | Okko |
| Svars | 2.5 kg |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 3200, 500 |
| Regulējams rotācijas ātrums | Jā |
| Elektroapgāde | Elektriskā tīkla |
| Vada garums | 2 m |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502657447 |
Atklājiet Okko S1P-DD16-180 elektriskās pulēšanas mašīnas daudzpusību, kas paredzēta efektīvai virsmu apstrādei. Šis robustais pulēšanas instruments, ko atšķir tā košais oranžais un melnais dizains, apvieno jaudu un precīzu kontroli, lai palīdzētu jums sasniegt gludu, profesionālu apdari dažādos projektos.
Aprīkota ar jaudīgu 1200 W motoru, Okko S1P-DD16-180 ir gatava tikt galā ar prasīgiem uzdevumiem. Tās galvenā iezīme ir regulējams rotācijas ātrums, kas svārstās no 500 līdz 3200 apgr./min., ļaujot izvēlēties optimālo iestatījumu dažādiem materiāliem un pulēšanas posmiem. Šo elastību kontrolē viegli pieejams ātruma regulators un sprūda slēdzis, kā redzams detalizētos roktura un vadības elementu attēlos.
Pulēšanas mašīnai ir ievērojams 180 mm pulēšanas diska diametrs, kas nodrošina efektīvu lielāku virsmu pārklājumu. Ērtai un stabilai darbībai tā ietver praktisku D-veida rokturi priekšpusē, kas papildina galveno pistoles rokturi. Šis ergonomiskais dizains palīdz saglabāt kontroli ilgstošas lietošanas laikā, pat ja tai nav pretvibrācijas roktura. Ar svaru 2,5 kg, tā nodrošina līdzsvarotu sajūtu darba laikā.
Darbināma ar elektrības tīkla pieslēgumu un aprīkota ar 2 metru garu kabeli, šī pulēšanas mašīna nodrošina pietiekamu darbības rādiusu bez nepieciešamības pastāvīgi mainīt pozīciju. M14 stiprinājuma vītne padara to saderīgu ar plašu pulēšanas spilventiņu un piederumu klāstu, palielinot tās lietderību.
Okko S1P-DD16-180 elektriskā pulēšanas mašīna ir izcils rīks jūsu transportlīdzekļa izskata uzlabošanai, vai tas būtu mazu skrāpējumu un virpuļplūsmas zīmju noņemšana no automašīnas krāsas vai augsta spīduma piešķiršana laivas korpusam. To var arī izmantot mēbeļu virsmu vai citu mājsaimniecības priekšmetu atjaunošanai, kam nepieciešama pulēta apdare. Droši iepakota zīmola kastē, šī elektriskā pulēšanas mašīna ir uzticams papildinājums jebkura darbnīcas vai DIY entuziasta instrumentu komplektam.
- Jauda: 1200 W
- Regulējams ātrums: 500-3200 apgr./min.
- Pulēšanas diska diametrs: 180 mm
- Barošanas avots: Elektrības tīkls
- Kabeļa garums: 2 m
- Svars: 2,5 kg
- Stiprinājuma vītne: M14
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PULĒTĀJS EL.S1P-DD16-180 1200W 180MM