Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Jauda | 400 W |
| Krāsas tvertnes tilpums | 800 ml |
| Smidzināšanas produktivitāte, ml/min | 700 |
| Krāsas aerosola pozīcijas | Horizontāla, Punkts, Vertikāla |
| Smidzinātāju sprauslas diametrs | 0.18 cm |
| Produkta veids | Elektriskie krāsas smidzinātāji |
| Zīmols | Grunder |
| Smidzināšanas jauda | 400 W |
| Maksimālā viskozitāte | 60 DIN-sec |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502570643 |

Elektriskais krāsu smidzinātājs Grunder JS-HH15A, 400 W, 800 ml
Šis elektriskais krāsu smidzinātājs ir ideāli piemērots dažādiem mājas krāsošanas darbiem. Ar smidzinātāju ir daudz vieglāk krāsot grūti pieejamās vietas, stūrus.
Jūs varat izvēlēties pareizo krāsošanas pozīciju - vertikāli, horizontāli un punktu - visi ar regulējamu stāvokli un gaisa plūsmas regulēšanu. Smidzinātāja izmērs - 1,0 mm, 1,8 mm, 2,6 mm.
Smidzinātājs ir 8 reizes ātrāks nekā suka, maksimālais krāsas plūsmas ātrums - 800 ml minūtē.
Rūpīgi izstrādāta smidzinātāja konstrukcija, ērta rokturis, 2 m garš vads ļauj strādāt efektīvi, un tvertnes ietilpība (0,8 l) ir pietiekama, lai pārklātu lielu platību. Turklāt ierīce darbojas klusu, nerada lielu vibrāciju.
Ar krāsu smidzinātāju Grunder JS-HH15A krāsot ir vienkārši pat iesācējiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PULVERIZATORS JS-HH15A 400W