PUTEKĻU SAVĀKŠANAS ADAPTERIS DWE46150
€61,41
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DeWALT |
|---|---|
| Diametrs | 125 mm |
| Produkta veids | Putekļu savācēju adapteri |
| Zīmols | Dewalt |
| Svars | 0.54 kg |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Izmērs: 305 x 230 x 390 mm. Svars: 540 g |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 500984634 |
Universāls savienotājs fiksējas uz DWE46150 5 collu virsmas slīpēšanas putekļu pārsega ar pagriezienu un klikšķi, novēršot nepieciešamību pēc līmlentes, lai noturētu šļūteni uz pārsega. Aprīkots ar putekļu savākšanas risinājumu slīpēšanai vienā līmenī ar malu.
- Perform and Protect™ putekļu funkcija, kas palīdz savākt un saturēt putekļus.
- Nodrošina putekļu savākšanas risinājumu slīpēšanai vienā līmenī ar malu.
- Universāls savienotājs nofiksējas uz instrumenta ar pagriezienu un klikšķi, novēršot nepieciešamību pēc līmlentes, lai noturētu šļūteni uz pārsega.
- Nodrošina putekļu pārsegu, kas kalpos ilgāk skarbos darba apstākļos.
- Nomaināmas birstes, lai uzturētu augstu putekļu savākšanas līmeni.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PUTEKĻU SAVĀKŠANAS ADAPTERIS DWE46150