Produkta informācija
| Ražotājs | FXA |
|---|---|
| Putekļu tvertnes tilpums | 0.5 l |
| Produkta veids | Rokas putekļsūcēji |
| Zīmols | Fxa |
| Modelis | PLD8050 |
| Vakuuma sūkņa tips | Rokas putekļsūcēji |
| Trokšņa līmenis | 75 dB |
| Garums | 47 mm |
| Platums | 14.5 mm |
| Augstums | 18 mm |
| Svars | 1.65 kg |
| Krāsa | Dzeltena krās., Melna krās., Pelēka krās. |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501938885 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PUTEKĻU SŪCĒJS FXA 18V XCLICK BODY