Produkta informācija
| Ražotājs | GRACE BALTIC |
|---|---|
| Garums | 99.6 cm |
| Platums | 58.9 cm |
| Biezums | 0.044 cm |
| Krāsa | Balta krās., Pelēka krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Grace Baltic |
| Kolekcija | - |
| Modelis | TP10020074 |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.98 |
| Sedzamā platība | 2.98 m² |
| Papildus informācija | Līmējams ar līmi, kas paredzēta PVC segumam – 000051310274 |
| Svītrkods | 502511593 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PVC PANELIS GRACE 99.6X58.9X0.044CM