PVC SIENAS PANEL. 0.65X0.375M B60 1.95M2
€42,21
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DUMAWALL |
|---|---|
| Garums | 65 cm |
| Platums | 37.5 cm |
| Biezums | 0.5 cm |
| Krāsa | Brūna krās., Melna krās., Pelēka krās. |
| Produkta veids | PVC sienas panelis |
| Zīmols | Dumawall+ |
| Kolekcija | Tavira |
| Modelis | B60 |
| Materiāls | Plastmasa |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.95 |
| Sedzamā platība | 1.95 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Svītrkods | 502567678 |
„Dumawall+“ ir ūdensnecaurlaidīgs sienu pārklājums, kas ir viegli uzstādāms, pateicoties īpašai rievu sistēmai. Pārklājums tiks uzstādīts ātri un ērti, izmantojot vienu no trim uzstādīšanas metodēm: Līmēšana; Naglošana; Aizdare ar skavām.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PVC SIENAS PANEL. 0.65X0.375M B60 1.95M2