Produkta informācija
| Ražotājs | SAINT-GOBAIN WEBER |
|---|---|
| Maisījuma tips | Remonta |
| Vielas/maisījuma pielietojums | Apdares darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 5 kg |
| Darba temperatūra | 5 - 25 °C |
| Produkta veids | Remontjava |
| Zīmols | Saint-Gobain Weber |
| Modelis | Outdoor repair |
| Maisījuma un ūdens attiecība | skat. uz iepakojuma |
| Patēriņš | 0.5 kg |
| Maisījuma sastāvs | skat. uz iepakojuma |
| Papildus informācija | Cementa maisījums paredzēts horizontālai un vertikālai betona virsmas izlīdzināšanai, dobumu, bedrīšu un nelielu bojājumu aizpildīšanai. Piemēram, betona kāpnēm, balkonu elementiem, grīdlīsteņiem, kolonnām. Ieteicamais slāņa biezums 3-20 mm - izlīdzināšanai, caurumu un dobumu aizpildīšanai līdz 50 mm. |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 501790596 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Vairāk no Weber
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: REMONTJAVA CEM. WEBER OUTDOORREPAIR 5KG