ROBOTS ZĀLES PĻĀVĒJS KC8B102-A 22CM 4AH
€218,77
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Robota ierīces tips | Vadu marķējums |
| Pļaušanas augstums (Maks) | 60 mm |
| Maksimālais noslogojums | 47 % |
| Maksimālā pļaušanas platība | 1000 m² |
| Drošības noteikumi | PIN kods |
| Produkta veids | Zālienu pļaušanas roboti |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | KC8B102-A |
| Darba platums | 22 cm |
| Pļaušanas augstums (Min) | 25 mm |
| Pļaušanas augstuma regulēšana | Jā |
| Elektriskās pļaujmašīnas augstuma regulēšana | Nē |
| Pļaušanas augstuma pozīcijas | 8 |
| Sensors | Lietus sensors, Pacēlājs, Sadursme, Sasvēršanās |
| Asmeņu skaits | 3 |
| Priekšējo riteņu diametrs | 8 cm |
| Aizmugurējo riteņu diametrs | 20 cm |
| Akumulatora tips | Li-Ion |
| Akumulators iekļauts komplektā | Jā |
| Akumulatora kapacitāte | 4000 mAh |
| Darbības laiks ar pilnu uzlādi, līdz | 90 min |
| Akumulatora spriegums | 20 V |
| Palaišanas sistēma | Automātisks |
| Uzlādes laiks | 60 min |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Krāsa | Dzeltena krās., Melna krās., Pelēka krās. |
| Svars | 8.57 kg |
| Kabeļa auklas garums | 180 - 200 m |
| Stieples skavu skaits | 350 |
| Trokšņa līmenis | 66 dB |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Komplekts | 180 m kontūrlīnijas vads, 350 gab. vada skavas. Bezoglīšu motors |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Elektriskais zāles pļāvējs Grunder A01-002B, 1800 W | Pa |
| Svītrkods | 502693836 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ROBOTS ZĀLES PĻĀVĒJS KC8B102-A 22CM 4AH