ROKAS ZĀĢIS STANLEY 0-15-106 170 MM
Preces kods: 500500028
€5,93
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY |
|---|---|
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Asmens garums | 160 mm |
| Maināms asmens | Jā |
| Produkta veids | Rokas zāģi |
| Zīmols | Stanley |
| Garums | 170 mm |
| Svars | 301 kg |
| Materiāls | Tērauds |
| Grozāms asmens | Nē |
| Asmens iekļauts | Jā |
| Asmeņu skaits | 5 |
| Papildus informācija | Materiāls: Tērauds |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 500500028 |
Stanley FatMax Rokas Jigsaws
Preču apraksts angļu valodā:
- Apaļš, hromēts tērauda rāmis spriego
- Sacietēts un rūdīts augstas oglekļa tērauda asmens
- Loksne tiek iesniegta, pagriežot cietu koka durvju rokturi
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ROKAS ZĀĢIS STANLEY 0-15-106 170 MM