Produkta informācija
| Ražotājs | ANZA |
|---|---|
| Garums | 180 mm |
| Rullīša diametrs | 38 mm |
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem |
| Rullīša materiāls | Mikrofiber |
| Produkta veids | Rullīši |
| Zīmols | Anza |
| Modelis | Pro Super 583018 |
| Saru garums | 18 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Izturīgs, lieljaudas veltnis ar ļoti labu pārklājumu un ilgu kalpošanas laiku. Piemērots telpu griestu krāsošanai. |
| Izcelsmes valsts | Zviedrija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502570426 |
Izturīgs mikrošķiedras veltnis ar lielu uzsūkšanas spēju un lielisku pārklājuma spēju. Piemērots griestu iekšējai apdarei - īpaši matētiem griestiem krāsošanai viesistabā, guļamistabā un priekšnamā. Piešķir vidēji rupju tekstūru.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RULLIS SUPER MICMEX MAXI 18CM