RULLĪTIS MAXI 18CM 13MM C48 KOMP.ROKT.
Produkta informācija
| Ražotājs | FORTE TOOLS |
|---|---|
| Garums | 180 mm |
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem, Lakošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis ar rokturi |
| Zīmols | Forte Tools |
| Auduma biezums | 13 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 48 mm |
| Roktura diametrs | 8 mm |
| Krāsojama virsma | Gluds |
| Krāsas tips | Ūdens bāzes krāsām |
| Auduma sastāvs | Poliamīds |
| Roktura materiāls | Divu komponentu |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Ērts divkomponentu (2K) rokturis. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502335182 |
Atklājiet „Forte Tools“ 180 mm krāsas veltni ar rokturi – uzticamu instrumentu, kas palīdzēs jums iegūt gludus un viendabīgus rezultātus jūsu nākamajā dekorēšanas projektā. Šis augstas kvalitātes veltnis ir piemērots gan profesionālai, gan DIY lietošanai, padarot to par būtisku papildinājumu jūsu instrumentu komplektam.
Galvenās iezīmes:
- Optimāla veiktspēja: Aprīkots ar izturīgu poliamīda auduma veltni ar 13 mm šķiedras garumu. Šī kompozīcija ir īpaši izstrādāta izcilai krāsas absorbcijai un vienmērīgai izplatīšanai, kā redzams tā atšķirīgajā baltās un dzeltenās svītrainajā rakstā.
- Daudzpusīga pielietošana: Ideāli piemērots ūdens bāzes krāsu un laku uzklāšanai. Tā dizains nodrošina gludu apdari, īpaši uz gludām virsmām, padarot to perfektu sienām, griestiem un mēbelēm.
- Ergonomisks dizains: Veltnim ir ērts, divkomponentu (2K) rokturis. Tā ergonomiskais satvēriens, redzams kontrastējošās melnās un dzeltenās krāsās, nodrošina uzlabotu kontroli un samazina nogurumu ilgstošu krāsošanas vai lakošanas darbu laikā.
- Izturīga konstrukcija: 180 mm (18 cm) garš veltnis ietver stabilu 48 mm kodola diametru un 8 mm roktura stieņa diametru, nodrošinot izturību un stabilitāti lietošanas laikā.
Neatkarīgi no tā, vai pārkrāsojat guļamistabu, lakošanas koka galdu vai veicat lielāku mājas uzlabošanas projektu, šis Forte Tools krāsas veltnis nodrošina efektivitāti un lietošanas ērtumu, kas jums nepieciešams. Izcelsmes valsts ir Polija, tas ir praktiska izvēle, lai sasniegtu profesionāli izskatīgus rezultātus ar ūdens bāzes pielietojumiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RULLĪTIS MAXI 18CM 13MM C48 KOMP.ROKT.