Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 180 mm |
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem, Lakošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis bez roktura |
| Zīmols | Haushalt |
| Auduma biezums | 12 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 54 mm |
| Roktura diametrs | 8 mm |
| Krāsojama virsma | Vidēja |
| Krāsas tips | Ūdens bāzes krāsām |
| Auduma sastāvs | Poliamīds |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502376016 |
Uzlabojiet savu krāsošanas instrumentu komplektu ar Haushalt poliamīda krāsas rullīša uzpildes komplektu, kas izstrādāts, lai palīdzētu jums panākt gludu, vienmērīgu apdari uz dažādām virsmām. Šis 180 mm rullīša pārsegs ir būtisks rīks gan krāsošanas, gan lakošanas darbiem, padarot to par daudzpusīgu papildinājumu jūsu DIY vai profesionālajiem piederumiem.
Izgatavots no izturīga poliamīda auduma ar 12 mm šķiedras augstumu, šis rullītis ir īpaši izstrādāts optimālai veiktspējai ar ūdens bāzes krāsām. Augstas kvalitātes materiāls nodrošina izcilu krāsas uzņemšanu un vienmērīgu izdalīšanos, veicinot konsekventu uzklāšanu un profesionāla izskata rezultātu. Tā robustā konstrukcija, kas redzama atšķirīgā baltā audumā ar plānām sarkanām un melnām svītrām, liecina par tā gatavību jūsu nākamajam projektam.
- Zīmols: Haushalt
- Tips: Krāsas rullītis (uzpilde bez roktura)
- Garums: 180 mm
- Auduma sastāvs: Poliamīds
- Šķiedras augstums (auduma biezums): 12 mm
- Serdes diametrs: 54 mm
- Saderīgā roktura stieņa diametrs: 8 mm
- Ieteicamais krāsas veids: Ūdens bāzes krāsas
- Piemērots virsmām: Vidējas virsmas
- Mērķis: Ideāli piemērots krāsošanas un lakošanas darbiem
Neatkarīgi no tā, vai atsvaidzināt guļamistabas sienas, uzklājat jaunu krāsas kārtu virtuvē vai uzklājat aizsarglaku koka apdarei, šis Haushalt rullītis nodrošina uzticamu pārklājumu. Tas ir ērts aizvietotājs jūsu esošajam rullīša rāmim, ideāli piemērots tiem, kas veic mājas uzlabošanas projektus, vai profesionāļiem, kas meklē konsekventus rezultātus uz vidējas tekstūras virsmām.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RULLĪTIS POLIAMĪDS 12MM 18CM 54MM