Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 250 mm |
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem, Lakošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis bez roktura |
| Zīmols | Haushalt |
| Auduma biezums | 12 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 55 mm |
| Roktura diametrs | 8 mm |
| Krāsojama virsma | Vidēja |
| Krāsas tips | Ūdens bāzes krāsām |
| Auduma sastāvs | Poliamīds |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502376017 |
Pārveidojiet savus krāsošanas un lakošanas projektus ar Haushalt rullīša uzmavu, kas paredzēta vienmērīgai un efektīvai uzklāšanai. Šis 250 mm rullītis ir būtisks instruments, lai panāktu profesionālu apdari uz dažādām virsmām.
Izgatavota no izturīga poliamīda auduma, šī rullīša uzmava lepojas ar ērtu 12 mm auduma biezumu, padarot to īpaši efektīvu vidēji teksturētu virsmu krāsošanai un lakošanai. Tā robustā konstrukcija nodrošina vienmērīgu krāsas sadalījumu un izturību jūsu darbu laikā.
- Dāsns garums: Pie 250 mm šis rullītis pārklāj plašu virsmas laukumu, paātrinot jūsu projektus.
- Optimizēts ūdens bāzes produktiem: Speciāli izstrādāts lietošanai ar ūdens bāzes krāsām un lakām, nodrošinot izcilu krāsas uzņemšanu un atbrīvošanu.
- Standarta saderība: Tam ir 55 mm serdes diametrs un tas ir paredzēts rullīšu rāmjiem ar 8 mm roktura stieņa diametru (rokturis nav iekļauts).
- Daudzpusīga izmantošana: Ideāli piemērots dažādiem krāsošanas darbiem, sākot no iekšējo sienu atsvaidzināšanas līdz aizsarglaku uzklāšanai uz mēbelēm vai apdares elementiem.
Neatkarīgi no tā, vai jūs pārkrāsojat guļamistabu ar svaigu ūdens bāzes emulsijas kārtu vai uzklājat caurspīdīgu laku jaunam koka galdam, šī Haushalt rullīša uzmava nodrošina uzticamu un konsekventu apdari. Izcelsmes valsts ir Ķīna, un tas ir praktisks papildinājums jebkura DIY entuziasta vai profesionāla gleznotāja instrumentu komplektam.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RULLĪTIS POLIAMĪDS 12MM 25CM 54MM