Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 23 cm |
| Augstums | 6.4 cm |
| Platums | 11.4 cm |
| Produkta veids | Šamota ķieģeļi |
| Zīmols | - |
| Modelis | CP |
| Materiāls | Māls |
| Krāsa | Dzeltena krās. |
| Ienesīgums, m2/gab | 2 - 4 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502404054 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠAMOTA ĶIEĢELIS CP 230X114X64 (325)