Produkta informācija
| Ražotājs | GARDENA |
|---|---|
| Garums | 165 mm |
| Platums | 80 mm |
| Augstums | 35 mm |
| Vārsts | Jā |
| Produkta veids | Savienība |
| Zīmols | Gardena |
| Materiāls | Plastmasa |
| Diametrs | 15 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Piemērots 15 mm biezām šļūtenēm |
| Svītrkods | 501927595 |
GARDENA Premium šļūtenes savienojums ar "Stop" vārstu, kas izgatavots no augstas kvalitātes metāla un plastmasas konstrukcijas, nodrošinot ērtus savienojumus un laistīšanas piederumu maiņu šļūtenes galā. Piemērots šļūtenēm ar diametru 13 mm (½") vai 15 mm (5/8").
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SAVIENOJUMS AR STOP 13-15 PREMIUM