Produkta informācija
| Ražotājs | BRIKO |
|---|---|
| Materiāls | Metāls |
| Izmantošanas mērķis | Profilu stiprināšanai |
| Garums | 150 mm |
| Platums | 20 mm |
| Zīmols | - |
| Metāla biezums | 1 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501943393 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SAVIENOJUMS KRUSTVEIDA MFO CD15