Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 105 mm |
| Platums | 40 mm |
| Materiāls | Plastmasa |
| Savienojuma tips | Vītņveida |
| Savienojumu skaits | 3 |
| Produkta veids | Savienība |
| Zīmols | Okko |
| Augstums | 70 mm |
| Diametrs | 12.5 - 19 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Divu krānu savienojums ļauj savienot divas šļūtenes ar vienu lauka krānu. Savienojuma tips: vītņveida. Filiāļu savienotāju skaits: 3 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501793642 |
Dubultā krāna savienojums ļauj pievienot divas šļūtenes vienam laukumam krānam. Šļūteņu savienojumi ir ar vārstu, tāpēc, ja nepieciešams, var izmantot vienu vai abas kopā. Savienojums: Krāns-šļūtene.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SAVIENOJUMS ŠĻŪT. YM5002 OKKO