Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 30 mm |
| Platums | 30 mm |
| Materiāls | Plastmasa |
| Savienojuma tips | Vītņveida |
| Savienojumu skaits | 2 |
| Produkta veids | Savienība |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 40 mm |
| Diametrs | 19 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501793578 |
Domāts šļūtenes savienojumam ar krānu ar 19 mm iekšējo vītni.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SAVIENOJUMS ŠĻŪT. YM5801 3/4 IN