Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Savienojumu skaits | 2 |
| Ūdens plūsmas regulators | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Laistīšanas šļūteņu savienotāji |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 50 mm |
| Platums | 35 mm |
| Augstums | 35 mm |
| Piemērots šļūtenes diametrs | 0.5 " |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Savieno 12.5 mm diametra šļūteni. Materiāls: plastmasa |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Kūdra tomātiem Biolan 55300625, 50 l |
| Parastā cena | Šļūtenes savienojums Haushalt YM5801, Ø19 mm |
| Svītrkods | 501793605 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SAVIENOJUMS ŠĻŪT YM5804