Produkta informācija
| Ražotājs | COMENSAL |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Flīžu apdares instrumenti |
| Zīmols | Comensal |
| Modelis | Classic line |
| Garums | 12 cm |
| Platums | 3 cm |
| Krāsas nosaukums | Sarkana krās. |
| Krāsa | Sarkana krās. |
| Maināms asmens | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | 50 mm nomaināms asmens |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502814572 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SAVIENOJUMU SKRĀPIS