SAVILCES PAMATNE PAŠLĪMĒJ. AAM-1 20GAB
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās. |
| Uzstādīšana | Līmējama |
| Vada forma | Apaļš, Plakans |
| Vienību skaits iepakojumā | 20 |
| Produkta veids | Turētāji |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | AAM-1, 19 x 19 mm |
| Garums | 19 mm |
| Platums | 19 mm |
| Materiāls | Neilons |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502008993 |
Okko AAM‑1 – tie ir universāli un uzticami turētāji, kas paredzēti kabeļu, vadu vai citu stiprināmo elementu kārtīgai organizēšanai. Izmērs 19 × 19 mm nodrošina pietiekami daudz vietas dažāda veida siksnām vai stiprinājuma lentām, tāpēc šie turētāji ir lieliski piemēroti gan mājsaimniecības, gan profesionālām instalācijām.
Baltās krāsas virsma izskatās estētiski un viegli saskaņojama ar gaišām sienām, mēbelēm vai aprīkojumu. Spēcīga konstrukcija nodrošina ilgtspējību, un vienkārša uzstādīšana ļauj ātri un efektīvi sakārtot vadu sistēmu. 20 vienību iepakojums nodrošina pietiekamu daudzumu dažāda izmēra projektiem.
Tā ir praktiska izvēle visiem, kas meklē uzticamu, estētisku un viegli uzstādāmu risinājumu kabeļu organizēšanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SAVILCES PAMATNE PAŠLĪMĒJ. AAM-1 20GAB