SAVILCES PAMATNE PAŠLĪMĒJOŠA TM-30 20GAB
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās. |
| Uzstādīšana | Līmējama |
| Vada forma | Apaļš, Plakans |
| Vienību skaits iepakojumā | 20 |
| Produkta veids | Turētāji |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | TM-30 |
| Garums | 30 mm |
| Platums | 30 mm |
| Materiāls | Neilons |
| Stieples diametrs | 4.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502009029 |
Okko TM‑30 – tie ir uzticami un praktiski siksnu turētāji, kas paredzēti kabeļu, vadu vai citu stiprināmo elementu sakārtotai organizēšanai. 4.5 mm izmērs lieliski piemērots standarta siksnām, nodrošinot to stabilu un drošu piestiprināšanu pie dažādām virsmām.
Izgatavoti no izturīgas baltas plastmasas, turētāji saglabā tīru, estētisku izskatu un viegli saskaņojami ar gaišām sienām vai aprīkojumu. Vienkārša uzstādīšana ļauj ātri un efektīvi sakārtot vadus, un 20 vienību iepakojums nodrošina pietiekamu daudzumu gan maziem, gan vidējiem projektiem.
Tā ir lieliska izvēle visiem, kas meklē uzticamu, izturīgu un viegli lietojamu risinājumu kabeļu un siksnu piestiprināšanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SAVILCES PAMATNE PAŠLĪMĒJOŠA TM-30 20GAB