Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Koksnes veids | Masīva |
| Garums | 1.2 m |
| Platums | 60 mm |
| Biezums | 12 mm |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Svītrkods | 502653928 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SEGLĪSTE 12X60X1200