SEGUMS SIEN PVC 26182 ZAĻAS LAPA 964X484
€2,02
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | GRACE BALTIC |
|---|---|
| Garums | 96.4 cm |
| Platums | 48.4 cm |
| Biezums | 0.03 cm |
| Krāsa | Balta krās., Zaļa krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Grace Baltic |
| Kolekcija | - |
| Modelis | TP10026182 |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 4.67 |
| Sedzamā platība | 4.67 m² |
| Papildus informācija | Līmējams ar līmi, kas paredzēta PVC segumam |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502511590 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SEGUMS SIEN PVC 26182 ZAĻAS LAPA 964X484