Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 22 cm |
| Teleskopisks kāts | Nē |
| Asmeņu tips | Laiks |
| Rīku pielietojums | Sausie zari |
| Maksimālais griešanas biezums | 20 mm |
| Produkta veids | Grieznes |
| Zīmols | Haushalt |
| Platums | 6.3 cm |
| Augstums | 2.2 cm |
| Svars | 0.27 kg |
| Redukcijas mehānisms | Nē |
| Asmeņu bloķēšana | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Maksimālais griešanas biezums: 20mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502599885 |
ZARU ŠĶĒRES ZAĻIE ZARI HAUSHALT, 19 CM
HAUSHALT dārza grieznes ir lieliska izvēle efektīvai un ērtai zaļo augu zaru noņemšanai. Ar 19 cm garu instrumentu viegli apstrādās zarus, kuru diametrs nepārsniedz 20 mm. Dārza grieznes ir aprīkotas ar krustveida asmeņiem, kas nodrošina augstu griešanas efektivitāti. Ir asmeņu bloķēšanas funkcija, kas palielina drošību darba laikā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SEKATORS ŠĶĒRSAIS HH RC123B