SIENAS PANEL PVC BRIGH 0.75X0.45M 0.34M2
€37,02
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | INSPIRO |
|---|---|
| Garums | 75 cm |
| Platums | 45 cm |
| Biezums | 0.36 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Produkta veids | PVC sienas panelis |
| Zīmols | Inspiro |
| Kolekcija | BRIGHT |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.3625 |
| Sedzamā platība | 2.3625 m² |
| Papildus informācija | Ūdensizturīgas plāksnes |
| Izcelsmes valsts | Beļģija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502827633 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SIENAS PANEL PVC BRIGH 0.75X0.45M 0.34M2