Produkta informācija
| Ražotājs | MOMENT |
|---|---|
| Tilpums | 0.28 l |
| Izturīgs pret mitrumu | Jā |
| Izturīgs pret pelējumu | Jā |
| Metāla apsmidzināšanai | Jā |
| Produkta veids | Silikons |
| Zīmols | Moment |
| Kolekcija | Sanitary Express |
| Mērķis | Ātri žūstošs balts sanitārais hermētiķis paredzēts lietošanai sanitārajās zonās: vannas istabās un virtuvēs. Ļoti izturīgs pret pelējuma veidošanos, nenoveco un nesaraujas. Pēc 1 stundas ūdens izturīgs. Piemērots mitrām telpām. |
| Temperatūras izturība | 30 - 150 °C |
| Darba temperatūra | 5 - 25 °C |
| Lietošanas nosacījumi | Mitrās telpās |
| Papildus informācija | Paaugstināta izturība pret pelējumu un sēnīti, piemērots lietošanai gan iekštelpās, gan ārā. |
| Sastāvs | Silikona sveķi ar minerālpildvielām un ūdens dispersiju |
| Izmantošana | Lietot, ja gaisa temperatūra: no +5 °C līdz +25 °C |
| Signālvārds | UZMANĪBU |
| Piesardzības frāze prevencijas dēļ | P233 Tvertni stingri noslēgt. |
| Svītrkods | 502333065 |
Ātri žūstošs balts silikons vannas istabai un virtuvei. Neplūst pēc 1 h.
ĪPAŠĪBAS:
- izturīgs pret pelējumu un sēnītēm;
- elastīgs, 25 % stiepjamība;
- viegli izspiežams;
- gluda un spīdīga virsma;
- teicama izturība pret UV stariem, laikapstākļiem un novecošanos;
- ūdensnecaurlaidīgs pēc 1 h;
- izturīgs pret parastajiem tīrīšanas līdzekļiem un daudzām citām ķīmiskām vielām.
APRAKSTS:Sanitārais balts ātri žūstošs hermētiķis vannas istabai un virtuvei. Šuvju blīvēšanai santehnikas un līdzīgās iekārtās (vannām, izlietnēm, dušas kabīnēm, virtuvēm, tualetēm, alumīnija profiliem, flīzēm utt.), šuvju blīvēšanai mitrās telpās. Ļoti izturīgs pret pelējuma veidošanos, nenoveco un nesaraujas.
PIELIETOJUMS:
- keramikas flīzes
- stikls
- akrils
- glazētas virsmas
- anodēts alumīnijs
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SILIKONS MOMENT EXPRESS 280ML