Produkta informācija
| Ražotājs | MOMENT |
|---|---|
| Tilpums | 0.28 l |
| Izturīgs pret mitrumu | Jā |
| Izturīgs pret pelējumu | Jā |
| Metāla apsmidzināšanai | Jā |
| Produkta veids | Sanitārais silikons |
| Zīmols | Moment |
| Krāsa | Caurspīdīga krās. |
| Mērķis | Bezkrāsains hermētiķis paredzēts sanitārajām zonām: vannas istabām un virtuvēm. Ļoti izturīgs pret pelējuma veidošanos, nenoveco un nesaraujas. Pietiekami liela 12,5 % elastība. Piemērots mitrām telpām. |
| Temperatūras izturība | 30 - 150 °C |
| Darba temperatūra | 5 - 25 °C |
| Lietošanas nosacījumi | Mitrās telpās |
| Papildus informācija | Paaugstināta izturība pret pelējumu un sēnīti, piemērots lietošanai gan iekštelpās, gan ārā. |
| Sastāvs | Silikona sveķu ar minerālpildvielām un ūdens dispersija |
| Izmantošana | Lietot, ja gaisa temperatūra: no +5 °C līdz +25 °C |
| Signālvārds | UZMANĪBU |
| Piesardzības frāze prevencijas dēļ | P233 Tvertni stingri noslēgt. |
| Svītrkods | 502333034 |
Sanitārais silikons MOMENT SANITARY Transparent, bezkrāsains 280 ml
ĪPAŠĪBAS:
- elastīgs, 25% stiepjamība;
- viegli izspiežams;
- gluda un spīdīga virsma;
- teicama izturība pret UV starojumu, laikapstākļiem un novecošanos;
- ūdensnecaurlaidīgs;
- izturīgs pret parastajiem tīrīšanas līdzekļiem un daudzām citām ķīmiskām vielām.
APRAKSTS:
Sanitārais bezkrāsains hermētiķis vannas istabai un virtuvei. Šuvju blīvēšanai santehnikas un līdzīgās iekārtās (vannām, izlietnēm, dušas kabīnēm, virtuvēm, tualetēm, alumīnija profiliem, flīzēm utt.), šuvju blīvēšanai mitrās telpās. Ļoti izturīgs pret pelējumu, nenoveco un nesaraujas.
PIELIETOJUMS:
- keramikas flīzes
- stikls
- akrils
- glazētas virsmas
- anodēts alumīnijs
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SILIKONS MOMENT SAN. 280ML CAURSP.