SILIKONS XTREME PAŠVULKANIZĒJOŠS, MELNS
€7,55
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | TESA |
|---|---|
| Platums | 25 mm |
| Biezums | 0.15 mm |
| Ruļļa garums | 3 m |
| Krāsa | Melna krās. |
| Materiāls | Silikons |
| Produkta veids | Izolācijas lentes |
| Zīmols | Tesa |
| Modelis | Xtreme Conditions |
| Papildus informācija | Pašvulkanizējošā izolācijas lenta |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 500888506 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SILIKONS XTREME PAŠVULKANIZĒJOŠS, MELNS