Produkta informācija
| Ražotājs | FORTE TOOLS |
|---|---|
| Garums | 560 mm |
| Asmens garums | 200 mm |
| Teleskopisks rokturis | Nē |
| Redukcijas mehānisms | Jā |
| Maksimālais griešanas biezums | 10 mm |
| Produkta veids | Dzīvžoga šķēres |
| Zīmols | Forte Tools |
| Platums | 175 mm |
| Augstums | 45 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Asmens garums: 200mm |
| Svītrkods | 502158209 |
Dzīvžogu šķēres Forte Tools
Dzīvžogu šķēres Forte Tools ir lieliska izvēle, lai efektīvi un viegli koptu dzīvžogus: piešķirtu vēlamo formu, samazinātu augstumu un platumu, retinātu zarus, lai iekļūtu vairāk saules gaismas. Šo šķēru asmeņu garums – 20 cm, bet maksimālais griešanas diametrs – 10 mm. Šķērēm ir ērtas un izturīgas alumīnija rokturi. To asmeņi ar redukcijas mehānismu atvieglo griešanu, jo tiek samazināts nepieciešamais spēka daudzums, bet griešanas jauda palielināta. Šīs šķēres lieliski noderēs ne tikai dzīvžogu veidošanai, bet arī dažādu atsevišķu augu kopšanai: tūjām, buksusiem, īvēm utt. Ērtais un funkcionālais šķēru dizains palīdzēs sasniegt vēlamo rezultātu ātri un bez piepūles. Instrumentam tiek piemērota 3 gadu garantija.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠĶĒRES DZĪVŽOGA FORTE TOOLS 20CM